ثبت دامنه دلخواه در هر لحظهجستجو و ثبت دامنه

سرویس دامنه و فضای وب خود را سفارش دهید و آنلاین پرداخت کنید و آنی تحویل بگیرید.

شرکت راهکارنوین www.rahkarenovin.com در سال 1385 آغاز به کار نمود و از بدو تاسیس تاکنون نهایت تلاش این شرکت ارائه بهترین سرویس به کاربران گرامی بوده است. راهکارنوین تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و درطی این سالها همواره رضایتمندی مشتری یکی از اصول این شرکت بوده است.

درباره راهکارنوین باتوجه به نیاز روز افزون و سرعت گسترش محیط مجازی، راهکارنوین برآن شد تا باتوجه به نیاز فضای مجازی، اقدام به راه اندازی سرویس میزبانی وب و ثبت دامنه به صورت گسترده تر نسبت به سالهای قبل نماید، از اینرو واحد تخصصی بخش میزبانی وب و ثبت دامنه با آدرس www.rahkarenovin.net راه اندازی گردید.

در حال حاضر سرورهای راهکارنوین در کشورهای فرانسه و آلمان واقع شده اند. راهکارنوین همچون گذشته در سرویس های میزبانی وب از قوی ترین سخت افزارهای موجود استفاده میکند. مشخصات سرور های راهکارنوین با پردازنده های حداقل 12 هسته ای و حداقل 64 گیگابایت رم میباشد. به منظور ارایه سرویس هر چه سریعتر، همه سرورها ها به شبکه ای با سرعت 1000Mb به اینترنت متصل هستند.

تجربه ما در طراحی سایت، بهینه سازی سایت و میزبانی وب موسسات، شرکتها و اشخاص در داخل و خارج ایران اطمینانی است برای شما که راهکارنوین را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه خدمات وب انتخاب کنید.

شما با انتخاب راهکارنوین به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، راهکارنوین راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.

اگر می خواهید همواره نسبت به رقبای خود برتری و تمایز داشته باشید و همواره در بالاترین رتبه نسبت به دیگر رقبای خود باشید انتخاب شرکت راهکارنوین شاید تنها انتخاب شما باشد.

دارای گواهی ثبت نرم افزار و طراحی وب سایت به شماره 205544 از شورای عالی انفورماتیک کشور
دارای گواهی ثبت نرم افزار و طراحی وب سایت به شماره 1608/10 از وزارت فرهنگ و ارشاد ( رسانه های دیجیتال )
مشاهده گواهینامه ها

کانال تلگرام راهکارنوین