Dec 9th سرویس های فضای وب با قیمت مناسب

با توجه به دریافت درخواست های فراوان در رابطه با ارایه سرویس های به صرفه تر توسط کاربران محترم، شرکت راهکارنوین اقدام به ارایه سرویس هایی با حجم های پایین تر و قیمت مناسب تر نموده است.لیست ... بیشتر »

Dec 9th مشکل در دیتاسنتر او وی اچ OVH

در پی بروز مشکل در یکی از دیتاسنتر های دیتاسنتر OVH متاسفانه این امر منجر به عدم امکان دسترسی به اکانت های برخی از کاربران شد.این اتفاق که از حدود ساعت 10 امروز صبح (18 آبان 96) رخ داده است، حدود 4 ساعت ... بیشتر »

Jul 15th تحریم کاربران ایرانی توسط شرکت ثبت دامین ریسلو

با احترام، طبق قوانین جدید وب سایت رسلو، خدمات رسانی این شرکت به کشورهای تحت تحریم از جمله ایران از تاریخ سه شنبه 18 جولای 2017 محدود خواهد شد و پس از تاریخ مذکور امکان سفارش سرویس های جدید و یا ... بیشتر »

Jan 10th بروز رسانی امنیتی بسیار مهم مدیریت محتوای Wordpress

آخرین بروز رسانی برنامه مدیریت محتوای وردپرس یک آسیب پذیری امنیتی بسیار جدی را در ویرایش 4.7 برطرف می کند. این آسیب پذیری امکان دستکاری پستهای منتشر شده در وردپرس بدون نیاز به طی فرایند هویت ... بیشتر »

Jan 5th افزایش قیمت های سرویس های خارجی و دامین های بین المللی

با توجه به افزایش پایدار قیمت ارز در ماه گذشته و تاثیر مستقیم آن بر روی قیمت تمام شده سرویس های میزبانی وب خارج از ایران و ثبت/تمدید دامین های بین المللی، بنابراین شرکت راهکارنوین نیز مجبور به ... بیشتر »

Jun 25th آسیب پذیری امنیتی جدی در برنامه مدیریت محتوای Joomla 3.x

به اطلاع می رساند به تازگی دو آسیب پذیری امنیتی جدی در برنامه مدیریت محتوای جوملا ویرایش 3 توسط تیم توسعه دهندگان جوملا برطرف شده است. یکی از این باگ‌ها امکان ثبت نام در جوملا حتی در صورت غیر ... بیشتر »

Jun 13th آسیب پذیری امنیتی از نوع XSS در افزونه Jetpack مدیریت محتوای وردپرس

به تازگی یک آسیب پذیری امنیتی خطرناک از نوع XSS در افزونه Jetpack شناسایی و برطرف شده است. این آسیب پذیری امنیتی در ویرایش جدید 4.0.3 برطرف شده است. آسیب پذیری رفع شده پتانسیل فراهم کردن دسترسی تا سطح ... بیشتر »

May 10th آسیب پذیری امنیتی از نوع XSS در افزونه bbPress مدیریت محتوای وردپرس

تازگی یک آسیب پذیری امنیتی خطرناک از نوع XSS در افزونه bbPress شناسایی و برطرف شده است. طبق اعلام صورت گرفته این آسیب پذیری امنیتی تمامی ویرایش های این افزونه قدیمی تر از ویرایش 2.5.9 را در بر می ... بیشتر »

Apr 13th بروز مشکل در سامانه ثبت دامین های آی ار - ایرنیک

در پی بروز مشکل در سامانه ثبت دامین آی آر - ایرنیک و بروز اختلال در یکی از سرورهای نام دامنه سیستم مذکور، این امر باعث از دسترس خارج شدن دامین های آی آر از برخی شبکه شده است. مشکلات پیش آمده ... بیشتر »